Socialinės globos normų vertinimas (įsivertinimas)

2022 M. LIOLIŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ ATITIKTIES SOCIALINĖS GLOBOS NORMOMS ĮSIVERTINIMO KLAUSIMYNAS

Equass 2021 metų veiklos rezultatai

Equass 2020 m. ataskaita

2021 M. LIOLIŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ ATITIKTIES SOCIALINĖS GLOBOS NORMOMS ĮSIVERTINIMO KLAUSIMYNAS

2019 M. LIOLIŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ ATITIKTIES SOCIALINĖS GLOBOS NORMOMS ĮSIVERTINIMO KLAUSIMYNAS

DIENOS CENTRO IR INTEGRALIOS PAGALBOS Į NAMUS PADALINIO ATITIKTIES COCIALINĖS GLOBOS NORMOS ĮSIVERTINIMO KLAUSIMYNAS 2019m.

„Senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos  normos, taikomos socialinės globos namams ir grupinio gyvenimo namams“ 2019m. Užvenčio padalinyje

„Senyvo amžiaus asmenų, suaugusių asmenų su negalia ir vaikų su negalia dienos socialinės globos normos, taikomos dienos socialinės globos centrams ir kitoms socialinės globos įstaigoms, teikiančioms dienos (trumpalaikę) socialinę globą senyvo amžiaus, suaugusių asmenų ir vaikų su negalia namuose” 2017 m.

„Senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos  normos, taikomos socialinės globos namams ir grupinio gyvenimo namams“ 2017m.

„Senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos  normos, taikomos socialinės globos namams ir grupinio gyvenimo namams“ 2017m. Užvenčio padalinyje

Senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikė (trumpalaikė) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) 2015m.

Senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikė (trumpalaikė) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) 2014m.

Įvertink mūsų paslaugas.

Įvertink

Vidutinis vertinimas 0 / 5. Vote count: 0

Įvertinimų nėra. Būk pirmas įvertinęs.