Laisvos darbo vietos

BĮ Liolių socialinės globos namų Užvenčio socialinės globos padalinys kviečia prisijungti prie komandos užimtumo specialistą (-ę). Terminuota darbo sutartis.

Darbo pobūdis: organizuoti užimtumo veiklas senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenimis su negalia.

Reikalavimai: turėti aukštąjį išsilavinimą, mokėti dirbti komandoje ir savarankiškai, gebėti vertinti proto negalią ir psichikos sutrikimų turinčių žmonių reakcijas ir elgseną, gebėjimus, galimybes atsižvelgiant į jo individualumą, gebėti parinkti užimtumo veiklas pagal klientų poreikius.

Asmeninės savybės: dėmesingumas, paslaugumas klientams, komunikabilumas, nekonfliktiškumas, iniciatyvumas.

Informacija: 5 darbo dienų savaitė, siūlomas atlyginimas nuo 908 iki 948 Eur (neatskaičius mokesčių, pagal darbo stažą).

Pareigybės aprašymas

SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJAI (UI) 1 etatas, neterminuota darbo sutartis (nuo rugsėjo mėn.).

Darbo pobūdis: organizuoti ir teikti socialines paslaugas suaugusiems asmenims su negalia, senyvo amžiaus ir socialinės rizikos asmenims.

Reikalavimai: turėti ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir būti išklausiusiam socialinių darbuotojų padėjėjų kvalifikacijos kėlimo programą ir turėti kompetencijas socialinio darbuotojo padėjėjo darbui atlikti bei būti išklausiusiam pirmos medicinos pagalbos ir higienos įgūdžių mokymus.

Siūlomas atlyginimas: nuo 844 iki 862 Eur (neatskaičius mokesčių, pagal darbo stažą).

Asmeninės savybės: dėmesingumas, paslaugumas klientams, komunikabilumas, nekonfliktiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, tvarkingumas.

Pareigybės aprašymas

Kreiptis: BĮ Liolių socialinės globos namai, Nepriklausomybės 39, Lioliai, Kelmės r. tel. Nr.: 868421364 – Neringa Bagdonavičienė direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams